Osman Pekarun
Managing Partner, GEOBOS

Sevgili Rana Beri, hayatımda en büyük olumlu transformasyonu başlatan ve bunun kalıcı olmasında bana destek olan insandır. Hayatımı (ev-aile, iş, sosyal ilişkiler ve önemlisi kendimle olan ilişkimde) istediğim gibi yaşamak, anı yaşamak, geçmiş ve gelecekte hapis olmuş egonun olumsuz etkilerinden arınmış dingin, pozitif, özgün, fırsatlara odaklı ve verimli bir hayat sürmek; Rana Beri nin desteğiyle oldu benim için. Benim gibi hayatınızda olumlu ve çok radikal bir transformasyon yaşamak isterseniz, klasik yaşam koçu formatı dışında bir desteği isterseniz Sevgili Rana ile en az 5 görüşme yapmanızı tavsiye ediyorum. Teşekkürler Sevgili Rana.


 

Ülkü Aydın

"Şimdiye kadar hep fren yaparak, hep yarım yaşamışım hayatı.
Artık içimde güven ve huzur var.
Bu hem kendi hayatıma, hem çocuklarıma çok olumlu yansıyacak."


 

Eran Çakan

Benim için danışmanlıktan öte kendi iç sesim ile tanışmaktı beni değiştiren.
İlk önce kötü polis gibi gözüken daha sonra ise gerçekten ne istediğimi ve hangi yöne gitmek istediğimi söyleyen ben. Sade, akıcı ve rahatlatıcı seanslar ile çok keyif aldığım bir yolculuktu.
Bu deneyimimde bana yol gösteren Rana hanıma çok teşekkür ederim.


 

Kerime Tekin Zeyneloğulları

Kendimi tam anlamıyla görmemi sağladığınız Teşekkürler. :)) Mutluyum ve mutluyuz :))))))


 

Orit Habib

Kendime "Aferin" demem için bir başarı ya da bir eyleme ihtiyacım olmadığını anladım en önemlisi... Olduğum gibi de iyiyim.. Kendimi seviyordum, şimdi ise "koşulsuz" seviyorum.. Teşekkürler Rana Beri.


 

Emrah Kale

Aşık olduğum kadınla evlenecek cesareti buldum.


 

Gülsultan Doğan

Yaşantımda karışık gördüğüm denklemlerin üzerini örttüğümü, aslında çözümün de kendimde olduğumu farkettim. Farkettim ki her şey kafamda oluşmuşken tek yapmam gereken aksiyon almak. Bir iki görüşmeden sonra aksiyon alınca devamının geldiğini ve ötelenenlerin nasıl da kolay hayata geçebileceğini farkettim. Meğer kendimi bloklayan yine benmişim. Şimdi daha cesurca adımlar atan aksiyon insanı oldum diyebilirim.


 

Yeşim Sönmez

Rana Hn ile yaptığım görüşmede yaşam alanlarımda sıkıştığım bir alanda daha farklı bir bakış kazandım. Kendimle, yaşantımla ve yapabileceklerimle ilgili farkındalık kazandım. Benim için çok değerli bir çalışma oldu.


 

Mine Köse

Hayatımla ilgili farkındalığım gelişti ve geleceğim ile ilgili karar alma ve uygulama konusunda çok kısa sürede inanılmaz yol aldım.


 

Özge Genç,

Rana ile yaptığım koçluğun yaşamıma yaptığı en somut katkı odaklanma pratiğini geliştirmek oldu. Odaklandığınız zaman her türlü sorun çözmek için gerekli olan güce sahip olduğumu gördüm.


 

Hakan Köse

Rana, çok iyi dinleyen bir koçtur. İnsanı rahatlatan sakinliğiyle, bana kendimi görebileceğim alan açar. Varlığı yumuşak ve destekleyicidir. Çok güzel ayna tutar.


 

Verda Hason

Rana, bana, hayatıma yön verme konusunda cesaret verdi. İçine düştüğüm boşluktan sıyrılıp yolumu bulmama destek oldu. İçimdeki güçle buluşmamı sağladı.